Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 19 290 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Nový S-Cross

Cena od 19 290 €

Cross the line

Exteriér
Jedinečný dizajn SUV

SUV S-CROSS od prvého momentu ukazuje svoju pravú tvár. Ide o robustné SUV s výrazným dizajnom a veľmi veľkou hornou aj dolnou maskou chladiča, ktoré priťahujú pozornosť̌ a volajú po dobrodružstve. Ani jednému oku neunikne, že je štýlové, elegantné a prepracované.  Z predných svetlometov a zadných združených svetiel vyžaruje vitálnosť̌ a absolútna pohoda. Obrysové LED svetlá navodzujú dynamický dojem. Hranaté výrezy blatníkov vpredu a vzadu dodávajú exteriéru štýlový charakter. Výrazné strieborné ozdobné prvky vytvárajú intenzívny prvý dojem, ktorý pretrváva a zdôrazňuje sebavedomý vzhľad SUV.

Motor
Sila, ktorá vás poháňa vpred

Palivo

Benzín + Hybrid

Pohon

2WD alebo 4WD

Prevodovka

6AT alebo 6MT
Farby
Vyberte si vlastnú farbu pre vaše cesty
scross
scross
scross
scross
scross
scross
scross
scross
Silky Silver Metallic (ZCC)
Interiér
Dokonalý priestor na život

Aj interiér modelu S-CROSS podporuje veľkolepý životný štýl. Priestranná kabína vďaka veľkému čelnému sklu a veľmi dobrému výhľadu do strán vzbudzuje dojem, ako keby sa rozširovala. Operadlá zadných sedadiel sú nastaviteľné do dvoch polôh, vďaka čomu možno zvýšiť pohodlie alebo maximalizovať flexibilný batožinový priestor. Navyše je model S-CROSS vybavený technológiou a funkciami, vďaka ktorým ostanete v kontakte so svojím vozidlom aj okolím. Multifunkčný dotykový panel obsahuje najnovšie digitálne funkcie, poskytuje tiež neustály prehľad o vozidle a zvyšuje tak komfort vašej jazdy.

Bezpečnosť
Vychutnajte si život naplno

Pocit, že sa môžete vydať kamkoľvek, prevyšuje len poznanie, že bezpečnostné technológie Suzuki pozorne strážia vás aj vašich cestujúcich. Vďaka ich spojeniu je cestovanie vo vozidle S-CROSS pohodlné, uvoľňujúce a bezpečné.

Viac očí na ceste

Jedným z najdôležitejších aspektov komfortného zážitku z jazdy je, aby ste dôverovali svojmu vozidlu a vlastnému spôsobu jazdenia. S koncepciou Suzuki Safety Support bude jazdenie oveľa zábavnejšie. S-CROSS je vybavený najnovšou technológiou a vďaka viacerým kamerám a snímačom vám pomôže v každej jazdnej situácii. Dokáže detegovať prekážky, jazdné pruhy či dopravné značky, upozorní vás na premávku za vozidlom, 360-stupňová kamera vám zabezpečí rozhľad napríklad pri parkovaní a pomocný systém vám pomôže rozbehnúť sa do kopca či z kopca.

Bezpečný, výkonný a úsporný motor

Pod kapotou nájdete 1,4 litrový motor BOOSTERJET so 48 V systémom SHVS Mild Hybrid. Každým prejdeným kilometrom šetrí vaše peniaze aj našu prírodu. Vďaka legendárnemu pohonu všetkých štyroch kolies AllGrip Select sa na neho môžete spoľahnúť aj v náročnejších terénoch.

Zdoláte každú cestu

Preslávená technológia pohonu všetkých kolies spoločnosti Suzuki posúva vozidlá na novú úroveň. So systémom AllGrip Select si môžete zvoliť režim jazdy spomedzi štyroch voliteľných jazdných režimov (automatický, športový, na snehu a uzamknutý) jednoduchým stlačením alebo pootočením ovládača na stredovej konzole. Funkcia pomáha vylepšiť stabilitu vozidla v rôznych cestných a poveternostných podmienkach na maximum. Okrem toho systém spolupracuje aj s ostatnými technológiami podvozku, aby ste mali všetko pohodlne pod kontrolou počas celej jazdy.

Výbava
Vyberte si komfort, aký potrebujete
Galéria
Na stiahnutie
Všetky dokumenty, ktoré potrebujete

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.